نرم افزار cadmatic طراحی و مهندسی گیاه و کشتی، مدیریت تعمیر و نگهداری

نرم افزار cadmatic طراحی و مهندسی گیاه و کشتی، مدیریت تعمیر و نگهداری

طراحی کارخانه CADMATIC
ابزار طراحی 3D کارآمد و کاربرپسند CADMATIC به تیم طراحی شما کمک خواهد کرد تا مدل های کامل و دقیق کارخانه 3D تولید و اطلاعات منسجم برای ساخت و ساز فراهم کند.

راه حل طراحی کارخانه CADMATIC 3D به مدل سازی 3D پروژه های کامل صنعتی، ایجاد P & ID ها (لوله و نمودار سازي) و تولید نقشه های ایزومتریک و همچنین بررسی طراحی و به اشتراک گذاری داده ها در فرمت های مختلف اختصاص یافته است.

طراحی کارخانه CADMATIC شامل طراحی سه بعدی، طراحی لوله کشی، طراحی ساختاری، تهویه مطبوع و مجرای، طراحی الکتریکی و امکان استفاده از ابرهای نقطه به طور مستقیم از اسکنر لیزر همراه با استخراج خودکار نقشه ها، داده های ساخت و ساز، شکستن کار و نیز MTO های سفارشی و BOM ها در فرمت های مختلف.

یکپارچگی هوشمند بین P & ID ها و مدل کارخانه 3D، باعث طراحی کارایی و خطا می شود و امکان بررسی توپولوژی و اتصال را فراهم می کند.

راه حل طراحی کارخانه توزیع شده، مشارکت بهترین متخصصان در سراسر جهان را در پروژه های خود و به اشتراک گذاری پروژه بدون درز در سراسر شبکه های مهندسی را فراهم می کند.

نمودار گیاهی، P & IDs
مدل 3D، طرح بندی
مدل سازی ساختاری
طراحی لوله کشی
تهویه هوا و تهویه
برق
اسکن لیزر گیاهی
داده های ساختمانی
قابلیت همکاری، eXchangers
کارخانه طراحی توزیع شده

علی دیباگر هستم.در زمینه کرکینگ، وب و امنیت فعالیت میکنم.

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود، موارد * دار باید وارد شوند!

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>