نرم افزار DVR Examiner Recovery ریکاوری هارد CCTV اگزاماینر اگزمینر

نرم افزار DVR Examiner Recovery ریکاوری هارد CCTV اگزاماینر اگزمینر

دانلود کرک نرم افزار برنامه DVR Examiner Recovery ریکاوری هارد CCTV اگزاماینر اگزمینر

نرم افزار قدرتمند ریکاوری هارد  DVR Examiner اگزمنر اگزمینر  اگزاماینر اگزمینر

DVR Examiner یک راه حل نرم افزاری برای بازیابی ویدئویی و فراداده از سیستم های نظارت DVR در یک روش قانع کننده است. این نرم افزار بازی “تغییر” می تواند به صرفه جویی در وقت و پول تیم خود را در هنگام بازیابی شواهد ویدئویی با بازیابی داده ها به طور مستقیم از DVR، دور زدن کلمه عبور برای بازیابی ویدئو، از جمله حذف ویدئو، از DVR مشکوک کمک می کند.

دسترسی به هارد دیسک DVR
با دسترسی مستقیم به هارد دیسک DVR نظارت، DVR Examiner قادر به عبور هر کلمه عبور سیستم و بازیابی اطلاعات از سیستم های غیر کارکرد است.

تشخیص و شناسایی سیستم فایل DVR
DVR Examiner قادر به شناسایی فایل سیستم اختصاصی DVR استفاده شده توسط سیستم نظارت است، بدین معنی است که نیازی به دانستن مدل یا مدل DVR نیست.

اسکن و شناسایی ویدیو
DVR Examiner دیسک سخت را برای شناسایی کلیپ های قابل بازیابی اسکن می کند. کاربران می توانند به راحتی مرتب کردن یا فیلتر کردن لیست کلیپ برای شناسایی ویدئو مورد نیاز شما.

پیش نمایش و تعیین حادثه
به راحتی ویدئوی DVR را در DVR Examiner تماشا کنید، هرگونه نیاز به پخش کننده های DVR خارجی را از بین می برید. ادغام ما با iNPUT-ACE به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی ویدئو را تجزیه و تحلیل و تحلیل کنند.

صادرات و بازیابی ویدیو
DVR Examiner یک گزینه قانونی ایمن برای بازیابی اطلاعات DVR ارائه می دهد. صادرات خروجی ویدئو بومی و یا باز و صرفه جویی در وقت با گزارش صادرات شامل.

دانلود کرک نرم افزار DVR Examiner اگزمنر اگزمینر سفارش کرک نرم افزار درخواست کرک نرم افزار لایسنس شکستن قفل سخت افزاری و نرم افزار کرک قفل دانگل درخواست کرک نرم افزار درخواست کرک رایگان نرم افزارهای تحریم شده ساخت کرک برای نرم افزار ساخت لایسنس و فعال ساز کپی لایسنس و قفل

جهت خرید تماس بگیرید

سایت سازنده

علی دیباگر هستم.در زمینه کرکینگ، وب و امنیت فعالیت میکنم.

دیدگاه بگذارید