نرم افزار دندانپزشکی اگزو کد 2018 ExoCad Dental Cad اگزوکد ایمپلنت

نرم افزار دندانپزشکی اگزو کد 2018 ExoCad Dental Cad اگزوکد ایمپلنت

نرم افزار دندانپزشکی ایمپلنت اگزو کد 2018 ExoCad Dental Cad اگزوکد ایمپلنت نسخه فول ماژول

آینده شما در دندانپزشکی دیجیتال
طراحی، برنامه ریزی ایمپلنت، ارتودنسی، تولید، اسکن و ارتباط – مأموریت ما ایجاد راه حل کامل نرم افزار برای دندانپزشکی دیجیتال است.

نرم افزار CAD قدرتمند دندانپزشکی
نرم افزار CAD ما برای عملیات سریع و سهولت استفاده از آن شناخته شده است، به شما کمک می کند هزینه های آموزشی خود را به حداقل برسانید و بهره وری را حداکثر کنید. حتی زمانی که با موارد پیچیده به طور روزانه مقابله می کند، قابل اعتماد و قابل اعتماد است.
سرعت و انعطاف پذیری Exocad DentalCAD با استفاده از آخرین نتایج تحقیقات در زمینه مدل سازی آلی به دست آمد. برای بیش از هفت سال، تیم مهندسان ما به طور مداوم نوآوری هایی را برای یک بازار سریع در حال تحول به ارمغان آورده است.

ماژول های افزودنی exocad ویژگی های نسخه استاندارد را گسترش می دهند. این سیستم ماژول به انعطاف پذیری زیادی دست می یابد و شما می توانید فقط آنچه را که شما نیاز دارید را خریداری کنید و یا چیزی را که انجام می دهید را از دست ندهید، و این یک گزاره اقتصادی بسیار جذاب است. با این حال هنگامی که ماژول های Add-on را امتحان کرده اید احساس می کنید که می خواهید همه آنها را داشته باشید و هر روز آنها را استفاده کنید.

 

سایت سازنده نرم افزار

جهت تست و خرید تماس بگیرید!!!

 

علی دیباگر هستم.در زمینه کرکینگ، وب و امنیت فعالیت میکنم.

3 دیدگاه

 1. پاسخ

  سلام
  لطفا هزینه را اعلام میکنید

  • پاسخ

   سلام.تماس بگیرید!

 2. پاسخ

  سلام هزینه چقدره

دیدگاه بگذارید

آدرس ایمیل شما منتشر نمی‌شود، موارد * دار باید وارد شوند!

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>