دانلود نرم افزار Quite Imposing Plus 4 چاپخانه صفحه آرایی

دانلود نرم افزار Quite Imposing Plus 4 چاپخانه صفحه آرایی

دانلود کرک نرم افزار Quite Imposing Plus 4 

کاملا اعمال به علاوه یک پلاگین برای نرم افزار Adobe Acrobat و 9 است، “X” (10)، “یازدهم” (11) و DC. آن را … با ابهت. این همه چیز در مورد ترکیب صفحات بر روی ورق های بزرگتر به کتاب، جزوات، و یا ترتیبات خاص. ایجاد جزوات و یا تنظیم طرح بندی تحمیل پیچیده است هرگز آسان تر و همه بدون خروج آکروبات شده است! (کاربران نهایی بالا که نمی خواهند به استفاده از آکروبات می توانید محصول پوشه داغ ما استفاده کنید کاملا داغ اعمال)

مرد در لوگوی ما در سمت راست در حال انجام است تحمیل عنوان آن استفاده می شود انجام می شود – دستی. این یک کار craftsmans که مورد نیاز تخصص و مهارت بسیار در پشت آن بود. ابزار تحمیل مدرن ما در همان سطح از مهارت انجام و سریع برای یادگیری و آسان برای استفاده است. آنها نتایج فوری بدون نیاز به آموزش گران قیمت و یا پیچیده مجموعه کار یو پی اس را. اما اگر شما نیاز به یک کمک کوچک شروع فقط از صفحات پشتیبانی ما را به دیدن از راه های مختلفی برای به دست آوردن کمک های فنی.

یکی از ویژگی های به خصوص مهم از پلاگین است که صفحات ترکیبی یک سند PDF جدید، به یک راه برای بررسی هر ورق بلافاصله، صرفه جویی در وقت و پول است.

کاملا اعمال به علاوه دارای بسیاری از گزینه های بیشتر از تکثیر صفحات به اضافه کردن تاریخ و یا شماره صفحه و یکی از ویژگی های قدرتمند برای راه اندازی تحمیل برای بازی با یک کلیک.

 

 

 

سایت سازنده نرم افزار

لطفاً جهت خرید تماس بگیرید!

علی دیباگر هستم.در زمینه کرکینگ، وب و امنیت فعالیت میکنم.

دیدگاه بگذارید